Tani Kurier Bydgoszcz

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Bydgoszcz w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Bydgoszcz

Bydgoszcz ośrodkiem handlu i logistyki

Bydgoszcz to nie tylko jedne z największych miast w Polsce, ale i duży ośrodek handlu, przemysłu i logistyki pod względem kolejowym, drogowym oraz żeglugi śródlądowej. Miasto jest także ciekawym ośrodkiem naukowym, kulturalnym i akademickim. Świadczą o tym zarówno działająca w mieście filharmonia, opera czy liczne teatry, ale i ponad 30 tysięcy studentów uczących się w piętnastu szkołach wyższych.

Tani kurier, handel i logistyka

Bydgoszcz jako jeden z głównych ośrodków krajowych branży IT i wielu usług dla biznesu, zyskuje coraz większe znaczenie na tle innych polskich miast. Jest siedzibą jednej z czternastu specjalnych stref ekonomicznych, przez co handel i logistyka z dnia na dzień zyskuje na zainteresowaniu działających tu podmiotów, a firmy kurierskie nie narzekają na brak pracy. Jednak bez hasła “tani kurier” w swojej ofercie, nie mają zbyt wielu szans na sukces.